Výpis produktů v článcích

Věnujete se pilně blogu a vzdělávání svých klientů, snažíte se jim poradit a pomoci s výběrem správných produktů, ale vaše články jsou ochuzené o dynamický výpis produktů, který by zákazníka navedl na správné produkty snadno, rychle a intuitivně?

Žádný problém!

Tuto překážku spolu hravě překonáme a dodáme vašim článkům možnost umístění výpisu produktů, který bude stejně akční i krásný jako ten, který máte v rámci kategorií.
Díky stejnému designu a chování se zákazník nebude cítit nejistě, ale naopak bude přesně vědět, co má dělat.

Jak se s doplňkem pracuje

Tento doplněk vyžaduje minimální aktivitu z vaší strany. Stačí si jen určit URL výpisu produktů a počet produktů, které budou vypsány. Díky tomu budou vaše články lépe strukturovány a zákazníci se budou snadno orientovat.

URL produktů, které se budou vypisovat, se týká URL adresy kategorie, ze které se budou produkty vypisovat. V této URL mohou být i filtry nebo řazení. Jednoduše si stačí v určené kategorii naklikat veškeré filtry, které chcete, seřadit produkty třeba dle neprodávanějších a danou URL adresu si zkopírovat do základního HTML elementu, který budete využívat k vložení výpisu produktů.

Počet produktů, které se budou vypisovat, je číslo, kolik produktů si přejete zobrazit. V případě, že žádnou hodnotu nezadáte, bude hodnota automaticky tolik produktů, kolik jich máte na jednom řádku na PC v rámci kategorie (většinou jde o 3 nebo 4 produkty).

Jak vypadá samotný kód:

<div id="dmproducts" class="products products-page products-block" sourceurl="URL" products="počet produktů"></div>

Tento kód vložíte v administraci daného článku přes tlačítko Nástoje - Zdrojový kód do části, kde se má nacházet výpis produktů.

Výpisů produktů můžete mít v rámci článků neomezeně. Zároveň v rámci načítání stránek doporučujeme využívat nižší jednotky těchto výpisů v rámci jednoho článku.

Ukázky použití

E-shop botyna.cz
Botyna.cz - výpis produktů - Dominik Martini Botyna.cz - výpis produktů - Dominik Martini

E-shop finebike.cz
Finebike.cz - výpis produktů - Dominik Martini Finebike.cz - výpis produktů - Dominik Martini

Podpora

Řešení vždy uzpůsobím na míru vašemu e-shopu dle vašich potřeb.

STAČÍ SE OZVAT

Můžeme to probrat!
Zanechte mi své telefonní číslo a já se vám ozvu.

+420

Dominik Martini
IČ: 9179755