Objednávání po násobcích

Potřebujte prodávat své zboží po násobcích (například balení, kartony apod.) a nechcete ukazovat cenu za kus jako hlavní?

S tímto doplňkem žádný problém!

Chcete doplněk ihned? CZ SK
Objednávání po násobcích - Dominik Martini

Jak doplněk funguje

Je to jednoduché. Doplněk pracuje jako nadstavba doplňku „Min&Max objednatelné množství“ od Shoptetu. Prvně je tedy nutná instalace tohoto doplňku.
V doplňku Objednávání po násobcích již není nutné cokoli nastavovat. Jednoduše jej nainstalujete a nic už vám nebrání začít prodávat v násobcích!

Jak doplněk použít

Jakmile máte doplněk „Min&Max objednatelné množství“ aktivní, půjdete do administrace do sekce Produkty → Sklad, kde uvidíte nové sloupce Minimální množství a Maximální množství.

Nás v tomto případě zajímá sloupec Minimální množství. Hodnota, kterou sem vepíšete, bude brána jako ta, kterou se bude násobit (např. minimální množství 5 znamená, že lze nakupovat pouze v násobcích 5).

Jedná se o velmi snadné řešení, které vašemu prodeji pomůže nejen ve srovnávačích.

Podpora

Doplněk je vhodný pro e-shopy všeho druhu na šablonách nové generace. Nepodporuje šablony Rock, Pop, Soul a Echo.

Jak doplněk použít

Jakmile máte doplněk Min&Max objednatelné množství aktivní, půjdete do administace do sekce Produkty > Sklad, kde uvidíte nové sloupce Minimální množství a Maximální množství.

Nás v tomto případě zajímá sloupec Minimální množství. Hodnota, kterou sem vepíšete, bude brána jako ta, která se bude násobit.
Např. minimální množství 5 znamená, že lze nakupovat pouze v násobcích 5 (5, 10, 15...).

Je to velmi snadné řešení, které vašemu prodeji pomůže nejen ve srovnávačích.

POZOR! V případě, že prodáváte produkt v násobcích desetinných čísel, je třeba daný počet desetinných míst povolit, ukázce níže to jsou dvě desetinná místa. Toto nastavení provedete v administraci na kartě doplňku (sekce Sklad, v případě variant na záložce Ceník a u konkrétní varianty záložka Sklad).

Ukázka doplňku

Objednávání po násobcích - Dominik Martini