Chytré řazení příznaků

Příznaky jsou v dnešní době nedílnou součástí e-shopů – pomáhají zákazníkům, ale i prodejcům.

Příznaky mohou upozornit nejen na akce a novinky, ale i ukázat jaký produkt má něco navíc oproti dalším.

Ať už má produkt prodlouženou záruku, prémiové složení či se jedná o limitovanou ediici nebo jste jediný, kdo tento produkt nabízí, všechna tato upozornění i mnohá další může vyřešit právě příznak.

Stejně jako u všeho i zde můžeme narazit na omezení systému, které vnímá nejeden e-shopař jako problém.
Tím omezením je řazení příznaků, jelikož Shoptet v základu řadí příznaky dle abecedy, což ale nemusí být vyhovující pro každého a nemusí to být designově vhodné.

Pro vás už toto být problém nemusí!
Jednoduše a snadno pomůže úprava řazení příznaků, která je seřadí podle délky od nejdělšího po nejkratší.

Úpravu můžeme obohatit i o specifická nastavení na základě vašich požadavků, třeba o to, že příznaky s obsahem určitého textu mají být, nehledě na pravidla chytrého řazení, vždy na určitém místě (například na prvním či posledním).

Díky tomuto systému řazení již nebudete trpět tím, že příznaky zbytečně zakrývají příliš mnoho prostoru v obrázku, čímž ruší soustředění zákazníků na samotný produkt.

Chytré řazení v kategorii

E-shop bafoo.cz - rozšířená zakázková verze Bafoo.cz chytré řazení příznaků v kategorii - Dominik Martini Bafoo.cz chytré řazení příznaků v kategorii mobil - Dominik Martini

Chytré řazení na detailu produktu

E-shop bafoo.cz - rozšířená zakázková verze Bafoo.cz chytré řazení příznaků v detailu produktu - Dominik Martini Bafoo.cz chytré řazení příznaků v detailu produktu mobil - Dominik Martini

STAČÍ SE OZVAT

Můžeme to probrat!
Zanechte mi své telefonní číslo a já se vám ozvu.

+420

Dominik Martini
IČ: 9179755